Aktualności

Zimowe eventy szkoleniowe - przyjemne z pożytecznym

Firmowy wyjazd szkoleniowy to stała praktyka wielu firm. Nic dziwnego, że jest to stały elemnent działań eventowych firm, ponieważ jest to forma zgrabnie łączy w sobie aspekt " przyjemne z pożytecznym". W zimie takie wyjazdy zawierają bardzo interesującą ofertę atrakcji dodatkowych, realizowanych w plenerze.Miło jest też korzystac z atrakcji przygotowanych wewnątrz obiektów.  Posiadamy nową ofertę lokalizacji szkoleń i atrakcji pobytowych outdoor i indoor. Zapraszamy!

DOBREGO NOWEGO ROKU!

Piknik Copernicus

800 osób, Zamek Topacz, Piknik Rodzinny Copernicus, pełen zakres organizacyjny.        Zamierzenie eventowe przygotowane na 800 osób. Tym piknikiem zamknęliśmy pracowity sezon piknikowy 2017.

Przedstawiamy się

Aldona Staniszewska pomysłodawczyni i właścicielka firmy. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu i studiów z zakresu Zarządzania i  Public Realtions. Kreatywna i świetnie zorganizowana. Pasjonatka nowych pomysłów eventowych, sztuki oraz dobrego żywienia. Zawsze pełna pomysłów i perfekcyjna w działaniu.

OGŁASZAMY: GRUPA EVENTOWA

Kilka wyspecjalizowanych marek, jedna GRUPA EVENTOWA. 

Jako Grupa Eventowa stworzyliśmy model organizacyjny, który pozwala tworzenie  zintegrowanych działań eventowych i z zakresu event- PR.

Jesteśmy kompletnym i spójnym systemem!

Nowości sezonu piknikowego 2017

Oto one:

GRY SCENARIUSZOWE 2017, team building

Scenariuszowe gry terenowe to inteligenta i atrakcyjna forma działań team-buildingowych. U podstaw takiej zabawy leży podział grupy na zespoły, dedykowanie zadań scenariuszowych, współpraca zespołach i rywalizacja między zespołami. Wszystko ujęte w konkretnym czasie historycznym (tu polecamy znakomity scenariusz" Złoty pociąg"), w konkretnej konwencji, w konkretnej intrydze scenariuszowej. 

FLYPARTY czyli odlotowy bal karnawałowy

Ok. 300 osób bawiło się na balu karnawałowym zorganizowanym dla naszego klienta. Było klimatycznie, akrobatycznie i odlotowo. Świetna zabawa!

Jubileusz firmy CARGILL POLAND w Bielanach Wrocławskich

We Wrocławskim hotelu Hilton zebrali sie zaproszeni goście. były przemówienia,wspomnienia, stare zdjęcia i zespól Me, Myself & I.

A także zabawa do rana!

Wyjazdy integracyjne, team-building.

Koniec lata, jesień - to najlepszy czas dla imprez integracyjnych.

Piknik 20-lecia

DANFOSS POWER SOLUTIONS Jubileusz 20-lecia

Gry uliczne i terenowe - nowy sezon!

Orgnizaowane w warunkach miejskich i turystycznych gry terenowe cieszą się dużą popularnością.

Pikniki firmowe 2016

Lato to gorący sezon realizacji pikników firmowych. Wiosna to gorący czas przygotowań tychże pikników.