Aktualności

Jesienne eventy 2018

Spotkanie pracowników firmy w Karpaczu, połączone z obchodami jubileuszu 20-lecia firmy, rodzinne spotkanie integracyjne w fantastycznej oprawie Szklarskiej Poręby, gra terenowa dla gości zagranicznych realizowana na terenie Zamku Topacz.....

Nowe logo firmy

Zmieniamy nasze kogo, ale nie zasady! Jesteśmy tą samą agencją eventową, którą Państwo dobrze znacie. Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych. Eventy są naszą pasją!

Integracja firmowa - wyjazdy pełne nowych atrakcji, realizowane w oryginalnych miejscach.

Późne lato oraz jesień to najlepszy czas na organizację wyjazdu firmowego.

Sezon piknikowy trwa!

NIESZABLONOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

Proponujemy Państwu nieoczywiste pomysły na eventy integracyjne. Należą do nich eventy w gigantycznych bańkach typu Bumper Ball, MOTO imprezy w wyścigowym stylu, POKAZY MODY, Pikniki Charytatywne, Akademia GIER. Gokardowa Liga Firmowa, Scenariuszowa firmowa GRA O WSZYSTKO, HYDROSPEED na Dunajcu i wiele innych....

Nowa Atrakcja Eventowa

Nowa atrakcja eventowa to EnergoSok uzyskiwany z soczstych pomarańczy  na Energorowerze. Jest zabawnie, smacznie, zdrowo i ...ekologicznie!

Zimowe eventy szkoleniowe - przyjemne z pożytecznym

Wyjazd szkoleniowy to stała praktyka wielu firm. Nic dziwnego, że jest to stały element działań eventowych firm, ponieważ  forma ta zgrabnie łączy w sobie aspekt "przyjemne z pożytecznym". W zimie takie wyjazdy zawierają bardzo interesującą ofertę atrakcji dodatkowych, realizowanych w plenerze. Miło jest też korzystac z atrakcji przygotowanych wewnątrz obiektów.  Posiadamy nową ofertę lokalizacji szkoleń i atrakcji pobytowych outdoor i indoor. Zapraszamy!

DOBREGO NOWEGO ROKU!

Przedstawiamy się

Aldona Staniszewska pomysłodawczyni i właścicielka firmy. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu i studiów z zakresu Zarządzania i  Public Realtions. Kreatywna i świetnie zorganizowana. Pasjonatka nowych pomysłów eventowych, sztuki oraz dobrego żywienia. Zawsze pełna pomysłów i perfekcyjna w działaniu.

OGŁASZAMY: GRUPA EVENTOWA

Kilka wyspecjalizowanych marek, jedna GRUPA EVENTOWA. 

Jako Grupa Eventowa stworzyliśmy model organizacyjny, który pozwala tworzenie  zintegrowanych działań eventowych i z zakresu event- PR.

Jesteśmy kompletnym i spójnym systemem!

GRY SCENARIUSZOWE 2017, team building

Scenariuszowe gry terenowe to inteligenta i atrakcyjna forma działań team-buildingowych. U podstaw takiej zabawy leży podział grupy na zespoły, dedykowanie zadań scenariuszowych, współpraca zespołach i rywalizacja między zespołami. Wszystko ujęte w konkretnym czasie historycznym (tu polecamy znakomity scenariusz" Złoty pociąg"), w konkretnej konwencji, w konkretnej intrydze scenariuszowej. 

Jubileusz firmy CARGILL POLAND w Bielanach Wrocławskich

We Wrocławskim hotelu Hilton zebrali sie zaproszeni goście. były przemówienia,wspomnienia, stare zdjęcia i zespól Me, Myself & I.

A także zabawa do rana!

Piknik 20-lecia

DANFOSS POWER SOLUTIONS Jubileusz 20-lecia

Gry uliczne i terenowe - nowy sezon!

Orgnizaowane w warunkach miejskich i turystycznych gry terenowe cieszą się dużą popularnością.

Pikniki firmowe 2016

Lato to gorący sezon realizacji pikników firmowych. Wiosna to gorący czas przygotowań tychże pikników.