Aktualności

Karnawał 2019 - eventy firmowe

W karnawale corocznie realizujemy program eventów firmowych.

Tak było też w tym roku. Oto migawki z tych zdarzeń.

Nowe logo firmy

Zmieniamy nasze kogo, ale nie zasady! Jesteśmy tą samą agencją eventową, którą Państwo dobrze znacie. Pracujemy z najlepszymi dla najlepszych. Eventy są naszą pasją!

Integracja firmowa - wyjazdy pełne nowych atrakcji, realizowane w oryginalnych miejscach.

Późne lato oraz jesień to najlepszy czas na organizację wyjazdu firmowego.

Sezon piknikowy trwa!

NIESZABLONOWE IMPREZY INTEGRACYJNE

Proponujemy Państwu nieoczywiste pomysły na eventy integracyjne. Należą do nich eventy w gigantycznych bańkach typu Bumper Ball, MOTO imprezy w wyścigowym stylu, POKAZY MODY, Pikniki Charytatywne, Akademia GIER. Gokardowa Liga Firmowa, Scenariuszowa firmowa GRA O WSZYSTKO, HYDROSPEED na Dunajcu i wiele innych....

Nowa Atrakcja Eventowa

Nowa atrakcja eventowa to EnergoSok uzyskiwany z soczstych pomarańczy  na Energorowerze. Jest zabawnie, smacznie, zdrowo i ...ekologicznie!

Zimowe eventy szkoleniowe - przyjemne z pożytecznym

Wyjazd szkoleniowy to stała praktyka wielu firm. Nic dziwnego, że jest to stały element działań eventowych firm, ponieważ  forma ta zgrabnie łączy w sobie aspekt "przyjemne z pożytecznym". W zimie takie wyjazdy zawierają bardzo interesującą ofertę atrakcji dodatkowych, realizowanych w plenerze. Miło jest też korzystac z atrakcji przygotowanych wewnątrz obiektów.  Posiadamy nową ofertę lokalizacji szkoleń i atrakcji pobytowych outdoor i indoor. Zapraszamy!

DOBREGO NOWEGO ROKU!

Przedstawiamy się

Aldona Staniszewska pomysłodawczyni i właścicielka firmy. Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu i studiów z zakresu Zarządzania i  Public Realtions. Kreatywna i świetnie zorganizowana. Pasjonatka nowych pomysłów eventowych, sztuki oraz dobrego żywienia. Zawsze pełna pomysłów i perfekcyjna w działaniu.

OGŁASZAMY: GRUPA EVENTOWA

Kilka wyspecjalizowanych marek, jedna GRUPA EVENTOWA. 

Jako Grupa Eventowa stworzyliśmy model organizacyjny, który pozwala tworzenie  zintegrowanych działań eventowych i z zakresu event- PR.

Jesteśmy kompletnym i spójnym systemem!

GRY SCENARIUSZOWE 2017, team building

Scenariuszowe gry terenowe to inteligenta i atrakcyjna forma działań team-buildingowych. U podstaw takiej zabawy leży podział grupy na zespoły, dedykowanie zadań scenariuszowych, współpraca zespołach i rywalizacja między zespołami. Wszystko ujęte w konkretnym czasie historycznym (tu polecamy znakomity scenariusz" Złoty pociąg"), w konkretnej konwencji, w konkretnej intrydze scenariuszowej. 

Jubileusz firmy CARGILL POLAND w Bielanach Wrocławskich

We Wrocławskim hotelu Hilton zebrali sie zaproszeni goście. były przemówienia,wspomnienia, stare zdjęcia i zespól Me, Myself & I.

A także zabawa do rana!

Piknik 20-lecia

DANFOSS POWER SOLUTIONS Jubileusz 20-lecia

Gry uliczne i terenowe - nowy sezon!

Orgnizaowane w warunkach miejskich i turystycznych gry terenowe cieszą się dużą popularnością.

Pikniki firmowe 2016

Lato to gorący sezon realizacji pikników firmowych. Wiosna to gorący czas przygotowań tychże pikników.