Wybrane realizacje

Wyjazd firmowy. Integracja.

Wyjazdy integracyjne realizowane dla firmy Palsgaard to zawsze wymagające wyzwania.  To jednakże też ogromna przyjemność pracy koncepcyjnej, realizacji i koordynacji zdarzenia. Tym razem do zorganizowania postawione zostały elementy: akademia golfa , spacer ścieżką w obłokach, przeprawa przez wiszący most, bankiet jubileuszowy w klimatycznym hotelu z zabawą taneczną ...  Wspaniałe klimaty, nieziemskie widoki, fantastyczna grupa... Udało się! 

03.02.2023 Hiszpański karnawał firmy Cargill

Hiszpańskie rytmy, pokaz flamenco, wachlarze i róże i szampańska zabawa....

16.11.2022 Wielkie Otwarcie

Na terenie zakładu Cargill w Bielanach Wrocławskich otwarto nową przestrzeń produkcyjną, która jest poważną inwestycją na terenie całej gminy Kobierzyce. Z wielką dumą przyjęliśmy realizację tej uroczystości.

14-16.10.2022 Konspol - Cargil - spotkanie we Wrocławiu - gra terenowa na terenie Zamku Topacz

W ramach organizacji szkoleniowego spotkania firm Konspol i Cargill we Wrocławiu, na które składał się bardzo bogaty program konferencji i wrocławskich atrakcji, perełką w ocenie klienta była zorganizowana przez nas gra terenowa na terenie Zamku Topacz...

03.08.2022 Intergracja na statku.     Z NURTEM czyli tietoevry na fali...

Restauracja Z Nurtem to znakomite miejsce na statku dla  integracji zespołu pracowniczego. Razem z nami tym razem w rejs popłynęli pracownicy tietoevry. Było magicznie ...

04.06.2022 Piknik TIETOEVRY na polu golfowym

Znakomite plenerowe spotkanie pracowników TIETOEVRY i ich rodzin na polu golfowym, w oprawie wielu atrakcji piknikowych i znakomitego cateringu.

VULCAN - Karnawał w RIO 2020!

Dla naszego stałego klienta mieliśmy przyjemność przygotować niezwykłą realizację. Spotkanie firmowe pt. Karnawał w RIO okazało się być kolorowe i gorące!

10.06.2019 PIKNIK  FORTACO,  750 osób

Tegoroczny piknik Fortaco upłynął w klimacie cyrkowo-kuglarskim, ale też sportowym...

CARGILL bawi się w karnawale!

W tym roku pracownicy firmy Cargill bawili się klubowo i bardzo karnawałowo...

Mikołajki firmowe 2018

DANFOSS POWER SOLUTIONS. Imprezy mikołajkowe 2018, przygotowane dla firm, zostały zrealizowane!

W tym roku oprócz Mikołaja, prezentów oraz  animacji teatralnych  królowała... VR , czyli wirtualna rzeczywistość, a także ... dobra zabawa!.

Lata 20-ste, lata 30-ste ...

Danfoss Power Solutions ."Lata 20-ste, lata 30-ste" to jeden z najbardziej lubianych motywów przewodnich imprez. "Czar, szarm i szyk " to hasła opisujące w pełni klimat realizacji . Tym razem ten pełen atrakcji event został zorganizowany dla 300-stu osób.

Mikołajki teatralne

CARGILL POLAND. W tym roku dzieci mikołajkowo  doświadczyły wrażeń teatralnych . Po przedstawieniu pt. " Pączkowe drzewo" przybył św. Mikołaj i zaproponował dzieciom wiele zabaw, w których te chętnie uczestniczyły..

DANFOSS POWER SOLUTIONS Za nami mikołajki firmowe..., 300 dzieci.

Mikołajki Danfoss Power Solutions to świetna zabawa ok. 300-stu dzieci, którzy przyszli na imprezę wraz z rodzicami. Staramy się aby wszyscy czuli się fantastycznie i mikołajkowo... Strefa Microsoft oraz animacje teatralne cieszyły się dużym, zainteresowaniem.

Piknik Copernicus, Credit Agricole Bank Polska

Zamek Topacz, Piknik Rodzinny Copernicus, pełen zakres organizacyjny.  Zamierzenie eventowe przygotowane na 800 osób. Tym piknikiem zamknęliśmy pracowity sezon piknikowy 2017.

PIKNIK ANGIELSKI na POLU GOLFOWYM

CARGILL POLAND , 300 osób, świetna pogoda.  Piknik angielski z dużą porcją golfa, nowościami cateringu piknikowego, towarzystwem psów ratowniczych i oczywiście z kocykami na niskazitelnie skoszonej trawie...

Wyjazdy integracyjne, team-building.

Koniec lata, jesień - to najlepszy czas dla imprez integracyjnych. Capgemini, Danfoss Power Solutions, Axit, Palsgaard, Faurecia, Doingseo - oto przykłady  firm , które skorzystały z naszej ofert Team Buildingu.

FORTACO GROUP - piknik firmowy. Olompiada Fortaco 2017

FORTACO GROUP, Piknik Sportowy, czerwiec 2017, 650 osób

FLYPARTY czyli odlotowy bal karnawałowy

Ok. 300 osób bawiło się na balu karnawałowym zorganizowanym dla naszego klienta. Było klimatycznie, akrobatycznie i odlotowo. Świetna zabawa!

 IMPREZY ŚWIĄTECZNE - GRUDZIEŃ 2016 - NASZE NOWE REALIZACJE

ZABAWY MIKOŁAJKOWE, CHRISTAMS PARTY ORAZ WIGILIE FIRMOWE - oto co działo się u  nas w grudniu. Realizacja świątecznych eventów pracowniczych zdominowała nasze działania grudniowe. 

MIKOŁAJKI 300, 200 OSÓB, CHRISTMAS PARTY 300 OSÓB

 20-LECIE CARGILL POLAND w Bielanach Wrocławskich

W niedawno  otwartym HOTELU HILTON Double Tree we Wrocławiu  zebrali się zaproszeni goście. Były przemówienia, filmowe wspomnienia, stare fotografie, wzruszenia oraz zespół Me, Myself & I . Była też  zabawa do rana.

listopad 2016,  200 osób