Gdzie można zorganizować letni event?

Lato to bardzo dobry czas do realizacji wszelkiego rodzaju wartościowych spotkań. Przez pojęcie "spotkania wartościowe" lub " eventy wartościowe" rozumiem zdarzenia łączące w sobie elementy dobrej rozrywki, jak też pierwiastek pożyteczności. Oczywiście pożyteczność zdarzenia niesie wartość dla samych uczestników (np. korzyść bezpośrednia wynoszona z zaplanowanych warsztatów, szkoleń, pokazów, poczucie integracji i wspólnego działania np. w realizowanym wspieraniu celu charytatywnego ) oraz dla klienta - firmy, która event organizuje.

Latem łatwiej spiąć event z ideą ekologii, gdzie uwrażliwienie na tematykę ochrony środowiska może być wyrażone w programie imprezy, jak również trybie jego produkcji.

Latem eventy mogą być realizowane w PLENERZE, który daje bardzo wiele możliwości zbudowania programu opartego o wykorzystanie nieograniczonego spektrum atrakcji. Wykorzystanie atrakcji uwarunkowane jest założeniami koncepcyjnymi, tematycznymi  i oczywiście, założeniami budżetowymi.

Lato daje możliwość organizacji wielu form eventowych w plenerze, który przy zastosowaniu czynności dezynfekcji, otwiera realizację bardzo wielu rodzajów imprez, z niezwykłym programem atrakcji, imprez  wartościowych dla klienta i uczestników zdarzenia. TEGO LATA wartościowe eventy mogą okazać się ważniejsze, niż to było w przeszłości. Na pytanie "GDZIE" postawione w tytule artykułu, odpowiadam - letnie eventy warto organizować przede wszystkim w plenerze. To, że zachowujemy wszelkie  kryteria bezpieczeństwa jest oczywiste. Wrażliwość na wszelkie poziomy bezpieczeństwa uczestników w produkcji eventów się nie zmieniła.

Pozdrawiam Was serdecznie, Aldona Staniszewska

Wpis w kategorii: Aktualności