Czy Koronawirus jest prezentowy? PREZENTY FIRMOWE w dobie Koronawirusa.

FIRMA, RELACJE, PANDEMIA, PREZENTY.

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń współpracy z klientami, doświadczeń współpracy z działami HR, PR i Marketingu w firmach, doskonale wiemy jak ważne są  RELACJE. Relacje z pracownikami, partnerami biznesowymi, klientami, relacje z całym otoczeniem firmy.

W dobie panoszącego się Koronawirusa, wydaje nam się co najmniej trudne realizowanie spotkań międzyludzkich w ramach prowadzonego biznesu. Hamulec stanowią przepisy ograniczające eventy w czasie pandemii, ale też  skomplikowane procedury bezpieczeństwa, które związują ręce przy decyzjach.  Wydaje  się też, że sfera prezentów firmowych, realizowanych okolicznościowo dla pracowników (tematyczne event boxy czy paczki świąteczne) oraz wyszukanych giftów i zestawów upominkowych dla naszych partnerów biznesowych, pozostają niezagrożone. Rynek dobrze funkcjonujących sposobów na dostarczenie spersonalizowanych upominków (np. formy bezkontaktowe) na szczęście sprawdza się znakomicie i wyklucza wszelkie zagrożenia epidemiczne.

Stąd  w naszym nowym projekcie realizowanym pod hasłem Bankprezentowy.pl, chcemy  przedstawić  prezentowe pomysły i inspiracje na wzmacnianie oraz kreowanie relacji. Relacji w Waszym otoczeniu biznesowym. Czekajcie, na nasze propozycje.

 

Unikatowe prezenty firmowe, spersonalizowane, z bezdotykową dostawą kurierską.

Wpis w kategorii: Aktualności