Referencje
  • Henkel Polska Sp.z o.o. Oddział w Dzierżoniowie
  • LG.Philips LCD Poland Sp.z o.o.
  • ALSTOM Power Turbosystems
  • Hessung Electronics Poland Sp. z o.o.
  • AIG CREDIT S.A.
  • Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Dominikańska
  • Prezydent Wrocławia
  • Wydział Kultury i Sportu - Urząd Miejski Wrocławia

 

 


 

Henkel Polska Sp.z o.o. Oddział w Dzierżoniowie , ul.Pieszycka 6, 58-200 Dzierżoniów


Szanowna Pani
Aldona Staniszewska
Agencja PR Studio S


Szanowna Pani!

W imieniu Zarządu Henkel Polska Sp. z o.o. Oddział w Dzierżoniowie składamy serdeczne podziękowania za profesjonalne przygotowanie „Cygańskiego Pikniku Integracyjnego” dla pracowników naszej firmy i ich rodzin w dniu 01 września 2007 roku.

Po raz kolejny potwierdziliście Państwo, że jesteście firma odpowiedzialną, godna zaufania i przede wszystkim bardzo profesjonalna i kreatywną.

Życzymy Państwu równie udanej realizacji kolejnych przyszłych przedsięwzięć artystycznych, jednocześnie żywiąc nadzieję, na dalszą współpracę.


Z poważaniem

Dyrektor Prokurent
Henryk Wiśniewski

 LG.Philips LCD Poland Sp.z o.o.
Ul. LG 1, Biskupice Podgórne
55-040 Kobierzyce
tel.+48 71 78 75 401
fax+48 71 78 75 402

NIP 897 17 08 740
REGON 020 163 471Szanowna Pani
Aldona Staniszewska
Pracownia wizerunku firmy „Studio S”REKOMENDACJE


Oferta zorganizowania zakładowego pikniku zaproponowana przez Pracownię wizerunku firmy „Studio S” spotkała się z naszym dużym zainteresowaniem. W czasie firmowej imprezy plenerowej w Kobierzycach (30/06/2007r.). Pracownicy LG.Philips mieli do dyspozycji bogaty repertuar rozrywek sportowych i rekreacyjnych. Jesteśmy pod wrażeniem niezliczonej ilości atrakcji zaproponowanych dla wszystkich uczestników pikniku. Podczas firmowej imprezy plenerowej LG.Philips LCD Poland w Kobierzycach wszyscy bawili się wyśmienicie. Interesujący program pikniku i sprawne przeprowadzenie całości utwierdza nas w przekonaniu, iż w przyszłości po raz kolejny skorzystamy z usług Pracowni Wizerunku Firmy „Studio S”.Z wyrazami poważania,
Miłosz Haber
Culture&Communication Team

 ALSTOM
Power Turbosystems
Manufacturing

 

 

REFERENCJE

Agencja PR "Studio S" współpracuje z naszą firmą w zakresie organizacji imprezfirmowych.
Współpraca ta obejmuje:
- kompleksową organizację pikników firmowych dla pracowników firmy Alstom
- organizację cateringu
W trakcie współpracy trwającej stale od kilku lat, pracownia kreowania wizerunku firmy "Studio S" dała się poznać jako rzetelny i solidny partner, z bardzo dobrym zapleczem merytorycznym,świadczący usługi profesjonalnie i kompleksowo oraz w elastyczny sposób podchodzący do oczekiwań klienta.
Jesteśmy również zadowoleni ze współpracy z agencją PR "Studio S" ze względu na terminowość i dyspozycyjność oraz za zachowanie korzystnych cen za organizację imprez.
Poziom świadczenia usług w pełni spełnia nasze oczekiwania, dlatego też z przyjemnością deklarujemy dalszą współpracę.


DYREKTOR
ALSTOM Power Sp. z o.o. w Warszawie
Oddział we Wrocławiu
Jacek Przygoda


ALSTOM Power Sp. z o.o.
w Warszawie
Oddział we Wrocławiu
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
MT Cieślak

 

 Hessung Electronics Poland Sp. z o.o.


Sz. Pani
Aldona Staniszewska
Studio S

LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. pragnę serdecznie podziękować za przygotowanie i przeprowadzenie integracyjnej imprezy plenerowej - pikniku dla tysiąca pracowników naszej firmy i ich rodzin.

"Studio S" zorganizowało imprezę bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem - począwszy od ustalenia programu po jego sprawną realizację. Wszystkie prace zostały wykonane bez problemu i w terminie. Stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz żywe zainteresowanie spowodowały, że współpraca ze "Studiem S" to czysta przyjemność.

Pracownicy byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonej imprezy plenerowej. Przygotowane jedzenie było świeże i smaczne. Wszyscy się świetnie bawiliśmy.

Mogę szczerze polecić Agencję PR "Studio S" jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji wszelkich projektów z zakresu marketingu i PR.


Grażyna Jerdonek
Lider ds. relacji pracowniczychAIG CREDIT S.A.


Sz. Pani
Aldona Staniszewska
STUDIO S

Szanowna Pani!

W imieniu firmy AIG Credit SA pragnę podziękować za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu integracyjnej imprezy plenerowej "Olimpiada AIG" dla tysiąca pracowników naszej firmy i ich rodzin.

Impreza przeprowadzona z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem ze strony Studia S - od pomysłu imprezy po sprawną realizacje programu artystyczno-rekreacyjnego - dała pracownikom AIG Credit SA możliwość lepszego poznania się, zrelaksowania oraz utrwalenia dobrego wizerunku naszej firmy w oczach ich rodzin.

Dziękując serdecznie za owocną współpracę, żywię nadzieje na kolejne udane przedsięwzięcia w przyszłości

Alicja Zakrzewska - Kiełbowicz
Specjalista ds. Public Relations
AIG Credit SADyrektor Centrum Handlowego Galeria Dominikańska

LIST REFERENCYJNY

Niniejszym potwierdzamy, że Agencja Reklamy "Studio S" wykonała dla zarządzanego przez nasza firmę centrum handlowego "Galeria Dominikańska" we Wrocławiu kompleksową obsługę uroczystości "wmurowania kamienia węgielnego".

Ponadto do naszej współpracy ze "Studiem S" zaliczamy kilka pomniejszych projektów marketingowych oraz z zakresu PR wykonywanych na bieżąco.

Wszelkie prace "Studio S" wykonało bardzo sprawnie, wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem, terminowością oraz znajomością nowocześnie pojmowanego marketingu i reklamy.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy polecić Agencję Reklamową "Studio S" jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji różnorodnych projektów.

Jarosław Szymczak

Dyrektor Centrum Handlowego Galeria DominikańskaPrezydent WrocławiaSzanowne Panie
Lucyna Schumacher
Aldona Staniszewska
Agencja Reklamy Studio S
W programie obchodów jubileuszu tysiąclecia Wrocławia zaplanowany został cykl imprez pod wspólnym hasłem: "Pożegnanie kolejnych dekad powojennych", który w konwencji plenerowej zabawy odtwarzałby klimat i specyfiką minionych lat.

Koncepcja pożegnania dekady lat 80-tych zapowiada bardzo interesującą realizację założeń imprezy. W pełni akceptując przedstawione przez panie plany programowe mam nadzieję, że 13 sierpnia wrocławski Rynek i Plac Solny będą miejscami atrakcyjnych wydarzeń i doskonałej rozrywki.

Jestem przekonany, że współpraca z agencją reklamy Studio S jako organizatorem jednej z imprez głównego nurtu obchodów milenijnych zainteresuje wielu potencjalnych sponsorów.

Z życzeniami sukcesów

Bogdan Zdrojewski

 


 

Wydział Kultury i Sportu - Urząd Miejski Wrocławia

Panie
Lucyna Schumacher
Aldona Staniszewska
Agencja Reklamy Studio S

Szanowne Panie,

w imieniu Samorządu Wrocławia i swoim Własnym chciałbym gorąco podziękować Paniom i Ich współpracownikom za pomoc okazaną przy organizacji wystawy grafik Salvadora Dali we wrocławskim Ratuszu. To dzięki współpracy Ze studiem S udało się doprowadzić do spotkania wrocławian z mistrzem surrealizmu, które stało się wielkim wydarzeniem kulturalnym ostatnich lat.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na dalszą, równie owocną współpracę

Dariusz Speruda

 

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.